• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Краєзнавчі покажчики та інформатори маршрутів громадського транспорту На розгляді

Доданий
08.10.2018
Номер
82
Промоційні заходи

Створення покажчиків всередині автобусів та тролейбусів з інформацією про зупинки на маршруті та розташовані поруч з ними об’єкти, у тому числі пам’ятки архітектури, культури, історії та інше. Створення аудіозапису автоматичної системи оголошення зупинок з інформацією про зупинки та розташовані поруч з ними об’єкти.

Автор проекту
Олег
Олег Онісімчук
Бюджет
256 020 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Сумська міська рада, Суми

Опис

Проблема

В сучасному транспорті міста Суми фактично відсутні зручні для користування пасажирів схеми руху. Через це сумчанам, а особливо гостям нашого міста важко зорієнтуватися, через яку кількість зупинок і на якій потрібно виходити. Крім того, зміна назв вулиць / зупинок ще створює певні незручності для старшого покоління. Також гості міста, користуючись громадським транспортом, не поінформовані про об’єкти історичної, культурної, архітектурної спадщини або об’єкти інфраструктури можна переглянути за маршрутом. Наявні у частині автобусів та тролейбусів інформаційні табло повідомляють лише про наступні зупинки.

Мета проекту

Опрацювати та розробити лінійну схему руху та аудіозапис оголошення зупинок громадського транспорту (тролейбус, автобус) комунального підприємства "Електроавтотранс" СМР. Долучити молодь до історії міста Суми.

Пропоноване рішення, щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування

Опрацювати та розробити лінійну схему руху громадського транспорту, опрацювати та записати інформацію (аудіозапис) автоматичної системи оголошення зупинок (тролейбус, автобус) комунального підприємства «Електроавтотранс» СМР. Поширювати інформацію про культурну, історичну, архітектурну спадщину міста серед мешканців Сум та гостей обласного центру.
Розробити новий дизайн схем відповідного маршруту, виготовити та розмістити в салоні на скло або над дверима.
Розмір: довжина схеми 100 сантиметрів, на ній розмістити всі назви зупинок відповідного маршруту громадського транспорту, на схемі розмістити (фото або піктограмами) важливі краєзнавчі об'єкти міста, що розташовані поруч із зупинкою.
Опрацювати інформацію відповідного маршруту та записати аудіозапис важливих краєзнавчих об'єктів міста, що знаходяться поруч з зупинкою, розмістити на автоматичній системі оголошення зупинок.

Для кого цей проект

Для сумчан та гостей міста

Ключові показники оцінки результату проекту

1. Популяризація екологічного транспорту. Громада вивчає нові назви зупинок, виділяє екологічний транспорт від інших перевізників за можливістю доїхати за зрозумілою схемою, це призводить до збільшення пасажирів КП "Електроавтотранс" СМР.
2. Зазначені важливі краєзнавчі об'єкти міста нагадують, про місце їх розташування в місті Суми, та потенційно запрошують до їх відвідування.
3. Збільшується рівень обізнаності з історії міста. Молоде покоління, аналізуючи краєзнавчі об’єкти на схемі, тим самим долучається до історії міста.
4. Полегшується комунікація, адже мешканці та гості міста краще запам'ятовують нові назви зупинок і топонімів.

Я особа, яка не зареєстрована у м.Суми

Ні.
проживаю

Фотографії