• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Історико-суспільний фестиваль "Наші кроки до демократії" Брав участь

Доданий
09.10.2018
Номер
90
Промоційні заходи

Учасники заходу матимуть змогу переглянути фотохроніки, відвідати тематичні екскурсії, поспілкуватися з очевидцями подій - часів револіцій та майданів. Представники ГО та політичних сил презентуватимуть свою діяльність, успіхи та досягнення. Арт- локації (“Студентський Майдан”, “Сумський Майдан”, ”Герої не вмирають”, “ Герої поруч з нами”) відтворять атмосферу буремних подій.

Автор проекту
Георгій
Георгій Ігнатьєв
Бюджет
226 600 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Соборна вулиця, Сумська міська рада, Суми

Опис

Проблема

На сьогодні, незважаючи на начебто немалий обсяг різноманітної інформації з будь-яких джерел, неймовірна кількість подій, які відбуваються поруч, для пересічних громадян залишається білою плямою.
Так, за роки незалежної України усі ми були спостерігачами або навіть учасниками багатьох історичних подій на шляху до становлення демократичного суспільства. Наша спільнота потребує змін, а позитивні зміни в державі неможливі без змін нас як громадян. Такі зміни можливі лише за умови постійного духовного, культурного та інтелектуального розвитку кожного з нас, а участь у цікавих масштабних дійствах сприятиме формуванню суспільно -політичній свідомості громадян, формуванню культури соціальних та політичних стосунків, пошани до історичних цінностей.
І саме такими проблемами зумовлена розробка даного проекту. Цей фестиваль допоможе зібрати та зберегти інформацію, яку потім можна буде використовувати під час викладання уроків історії, тематичних вечорів, різноманітних заходів до пам'ятних дат.

Мета проекту

- формування суспільно -політичній свідомості громадян
- формування культури соціальних та політичних стосунків, пошани до історичних цінностей
- відродження та формування історичної пам”яті,утвердження української ідеї
- широке залучення до активної участі у суспільно- політичному житті, надання допомоги громадянам у самореалізації, реалізація їх творчих можливостей та ініціатив

Пропоноване рішення, щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування

Цей проект допоможе якнайбільше зануритися в події недавнього минулого - а саме часів революцій та майданів. Учасники матимуть змогу переглянути фотохроніки, відвідати тематичні екскурсії, поспілкуватися з очевидцями подій. Уся зібрана інформація буде оформлена в друкованому вигляді. До участі у заході будуть запрошені представники різноманітних громадських об’єднань та політичних сил, яким буде надана можливість презентувати напрямки своєї діяльності, а також розповісти про свої успіхи та досягнення.
Створені АРТ- локації (“Студентський Майдан”, “Сумський Майдан”, ”Герої не вмирають”, “ Герої поруч з нами”) відтворять атмосферу буремних подій.
Фотогалерея історичних подій за участі сум’ян ознайомить присутніх з новітньою історією.
Реалізація даного проекту дозволить розширити уявлення громади міста про події, які відбувалися на нашій малій Батьківщині від часів проголошення Незалежності. Учасники революцій, мітингів, майданів зможуть поділитися своїми знаннями та спогадами, а зібрана інформація буде оброблена та збережена. Використовувати цю інформацію можна буде і під час проведення тематичних заходів, виховних годин, мітингів.

Для кого цей проект

Проект розрахований на мешканців усіх вікових категорій, уся місцева громада буде користуватися результатами проекту, бо його реалізація матиме значний соціальний ефект, сприятиме формуванню суспільно-політичної свідомості та історичної пам’яті громадян.

Ключові показники оцінки результату проекту

Економічна спрямованість проекту полягає у забезпеченні ефективного використання коштів місцевого бюджету
реалізація проекту матиме значний соціальний ефект:
- формування суспільно -політичній свідомості громадян
- формування культури соціальних та політичних стосунків, пошани до історичних цінностей
- відродження та формування історичної пам”яті,утвердження української ідеї
- широке залучення до активної участі у суспільно- політичному житті, надання допомоги громадянам у самореалізації, реалізація їх творчих можливостей та ініціатив

Я особа, яка не зареєстрована у м.Суми

Ні.
постійно проживаю