• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Гучні овації»: наша мрія - сцена під небом синім (Піщане, вул. Шкільна, 47а) На розгляді

Доданий
12.10.2021
Номер
16
Культура та туризм

Проєкт «Гучні овації» – сцена під небом синім (у центрі села Піщане біля Будинку культури ) – це наш реальний шанс створити відкритий та доступний громадський простір для мешканців села всіх вікових категорій, покращити умови для забезпечення безпеки під час виступу при проведенні великих масових свят не зважаючи на погодні умови потягом року.

Автор проєкту
Ярослава
Ярослава Сиротіна
Бюджет
250 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Піщане

Опис

Проблема

Село Піщане – є мальовничим та має багату природу. Тут живуть щирі і талановиті люди. У самому центрі села знаходиться Будинок культури, де постійно організовуються різні культурні та інші масові заходи. Але, на жаль, не має жодного відкритого мистецького простору, де б мешканці могли не тільки корисно проводити своє дозвілля, а й мали б змогу проявити себе. Проведення цікавих творчих заходів, концертів, показ кінофільмів просто неба – це не лише добрий ґрунт для безпосереднього міжособистісного спілкування, а й платформа для творчого розвитку молоді та дітей. Відкритий мистецький простір «Гучні овації» – сцена під небом синім буде центром відпочинку, куди доступно прийти людям з інвалідністю, кожному мешканцю та гостям села.

Мета проєкту

Мета даного проєкту полягає у створенні креативного середовища, як публічного простору, який буде функціонувати у різних локаціях для проведення свят просто неба і забезпечення якісного дозвілля для населення, безпечного та цікавого відпочинку дітей та молоді, вільного доступу людей з обмеженими можливостями.

Пропоноване рішення, щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування

Встановлення збірно–розбірної сцени з мінімалістичним дизайном та облаштування майданчика. Проєкт «Гучні овації» включатиме в себе: сценічну конструкцію з дахом та подіумом (8х6х5); приставні сходинки; банер–задник; одягу сцени. Простота виконання, як і тривалий термін користування дає можливість розширювати та удосконалювати його у майбутньому, в залежності від потреб суспільства. Сцена не потребує спеціального обладнання для монтажу, компактна у складеному вигляді, проста у транспортуванні, що дозволяє її використання різними закладами та громадськими організаціями. За рахунок реалізації проєкту, Будинок культури села Піщане отримає новий імпульс свого розвитку, зможе на новому, більш якісному та професійному рівні здійснювати культурні послуги для населення і приверне увагу міської влади щодо подальшої підтримки культури на селі.
Пропонуємо створити новий центр активності і гуртування дітей, молоді, батьків вихованців, громади села всіх вікових категорій.

Для кого цей проєкт

Проєкт задовольняє потреби всіх вікових і соціальних груп громади. Бенефіціари проєкту : діти, підлітки, молодь, люди середнього віку; люди похилого віку; діти з особливими потребами; гості села, а їх завжди багато

Доступність проєкту

Атмосфера відкритого простору надихає на творчість, творче спілкування, що дуже важливо для людей з інвалідністю, дітей з особливими потребами, бо майданчик буде доступним для маломобільних груп, літніх людей

Ключові (якісні та кількісні) показники результату проєкту

Збільшення кількості різноманітних заходів під вдкритим небом: концертів, ярмарків, обрядових та державних свят, зустрічей, зборів, ігрових програм, виставок, творчих свят тощо. Наявність сцени є нагальною потребою і для освітнього процесу, і для національно-патріотичного виховання. Цей проєкт сприятиме творчій реалізації, як вихованців, так і залучення ініціативних груп громадськості до досугово–розважальної, культурно-просвітницької, дозвіллєво-оздоровчої діяльності при проведенні великих масових свят, таких, як День Українського Прапора, День Незалежності України, День Козацтва, Свято села, Івана Купала, Масляна тощо.

Співавтори

Мандрика Світлана Олександрівна, Виноградська Ольга Миколаївна

Соціальна категорія/Рід занять

 • мешканець старостинського округу
 • працюю

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Відділ культури та туризму