• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Єдність нації Відхилений остаточно

Доданий
19.10.2021
Номер
38
Здоровий спосіб життя

Відкриття спортивного залу просто неба з тренажерами з багатьох видів, що стане одним з кроків щодо залучення мешканців до занять спортом.

Автор проєкту
Віталій
Віталій Кацов
Бюджет
748 223 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Люблінська вулиця, Сумська міська об’єднана територіальна громада, Суми

Опис

Проблема

Багато молоді, яка займається спортом, зіштовхується з проблемою пошуку професійного та доступного місця для занять спортом. Більшість діючих залів спрямовані на дітей, а приватні зали є досить дороговартісними, і кошті на заняття у таких залах є не в усіх мешканців. Цей проєкт стане містком для молоді та жителів міста до безкоштовних занять під відкритим небом.

Мета проєкту

Створити доступне місце для занять спортом у комфортних умовах на відкритому повітрі для всіх охочих у місті Суми, підвищити рівень залученості мешканців до занять фізичною культурою та спортом.

Пропоноване рішення, щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування

Облаштування майданчика з тренажерами по вул. Люблінська. Це проєкт дасть змогу не лише створити платформу для карбування навичок спортсменів та просто жителів міста, а й для спілкування та об’єднання безліч людей. Адже заплановане місце цього майданчику – територія стадіону Єдність, що дасть змогу з впевненістю сказати, що збудований цілий спортивний центр просто неба.
Надалі кожен житель міста матиме змогу проводити вільний час з користю на свіжому повітрі, займаючись собою та фізичними вправами. Також розширюються можливості для, людей, котрі хочуть займатися спортом, але не мають такої можливості в місті Суми.

Для кого цей проєкт

Цей проєкт спрямований на всіх жителів міста Суми. З досвіду інших міст, на подібних майданчиках займаються люди віком від 13 до 60 років.
Кожен житель матиме змогу з користю провести час.

Доступність проєкту

Проєкт є безкоштовним та доступним для всіх верств населення.

Ключові (якісні та кількісні) показники результату проєкту

Враховуючи, що поруч розташовані школа та багато приватних і багатоповерхових будинків, основним показником стануть підвищений рівень зацікавленості жителів до здорового способу життя та занять спортом.
Сподіваємося, що цей проєкт допоможе знизити рівень підліткової злочинності та зробити вулиці нашого міста безпечними саме через прищеплення потреби у спорті та здоровому житті, а це можливо лише за доступності. Як показує практика в інших містах України, вже у перші дні відкриття десятки охочих мали змогу випробувати спортивні тренажери, встановлені на подібних тренувальних майданчиках.

Соціальна категорія/Рід занять

 • підприємець

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент інфраструктури міста