• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний сквер відпочинку «Мрія» на Роменській, 96 На розгляді

Доданий
24.09.2021
Номер
7
Благоустрій міста

Створення сучасного скверу на ділянці між буд. №96 по вул. Роменська та проїджою частиною (жива огорожа, декоративні арка та фонтанчик із підсвіткою, місця для відпочинку - лави та гойдалки, альтанки, спортивний майданчик, декоративне освітлення тощо)

Автор проєкту
Анна
Анна Рябоконь
Бюджет
556 519 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Роменська вулиця, 96, Сумська міська об’єднана територіальна громада, Суми

Опис

Проблема

Існує нагальна потреба в облаштуванні сучасного скверу для відпочинку у зв’язку з тим, що на території Роменського мікрорайону проживає багато людей різних вікових категорій, а місць для відпочинку замало. Окрім того, звичайний зелений газон нічим не вирізняється з-поміж інших тисяч кілометрів уздовж доріг, а упорядкована пришляхова територія стане візитівкою усього міста.
Вулиця Роменська – візитівка міста для всіх тих, хто рухається по автошляху Н 07 (Київ – Суми – Юнаківка), тому важливо для Роменського мікрорайону зокрема і для всього міста в цілому, щоб територія вздовж доріг була естетично оформленою та виглядала привабливо і презентабельно.
За адресою вулиця Роменська, 96 розташований ДНЗ «Сумський центр ПТО харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу», навпроти будівель якого є пришляхова територія із зеленим газоном та насадженнями дерев (пірамідальні тополі, кінські каштани, берези та молоді клени). Ця місцина дозволяє облаштувати тут сучасний сквер для відпочинку та занять спортом мешканців та гостей Роменського мікрорайону.

Мета проєкту

Реалізація проєкту «Сучасний сквер відпочинку «Мрія» на Роменській» зробить увесь мікрорайон більш комфортним для проживання, відкриє нові можливості для мешканців усіх вікових категорій в організації культурного відпочинку та покращить промоцію міста Суми.

Пропоноване рішення, щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування

Наявність сучасного скверу відпочинку на Роменській підніме престиж усього міста та стане родзинкою мікрорайону. Проєкт «Сучасний сквер відпочинку «Мрія» на Роменській» стане рішенням проблеми однотипних та непривабливих пришляхових територій в межах міста та стане улюбленим місцем відпочинку для людей усіх вікових категорій, бо кожен зможе знайти для себе цікаву локацію у сквері: діти – фонтанчик та гойдалки, літні люди – зручні лави, молодь – альтанки для відпочинку, бажаючі підтримати свою фізичну форму – спортивний майданчик, гості міста – чудові локації для фотографування.
Для втілення задуму у життя проєктом «Сучасний сквер відпочинку «Мрія» на Роменській» передбачається: вирівнювання площі скверу, упорядкування наявних зелених насаджень, висадка нових дерев та живої огорожі, оформлення доріжок та декоративних газонів, встановлення фонтану, розміщення паркових меблів. Також необхідний монтаж снарядів для спортивного майданчика і проведення освітлення всієї території скверу.
За задумом авторів сквер буде ще й чудовою локацією для проведення сімейних свят, розваг вихідного дня та ідеальною фотозоною для всіх охочих залишити фото на пам’ять про наше рідне місто.

Для кого цей проєкт

Проєкт створений для мешканців та гостей Роменського мікрорайону усіх вікових категорій та усіх, хто проїжджає автошляхом Н-07.

Доступність проєкту

Доступ до об’єкту буде відкритий безкоштовно для усіх бажаючих цілодобово, доступний як для чоловіків, так і жінок, людей літнього віку, батьків з дітьми та ін.

Ключові (якісні та кількісні) показники результату проєкту

Проєкт «Сучасний сквер відпочинку «Мрія» на Роменській» сприятиме
- покращенню естетичної привабливості мікрорайону;
- збільшить кількість сучасних місць для дозвілля та відпочинку мешканців;
- промоції міста як привабливого об’єкта для приїжджих та гостей;
- наявність сучасного скверу привабить нових учнів та студентів до розташованих поруч навчальних та освітніх закладів: Центр раннього розвитку «Вундеркід», Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка та ДНЗ «Сумський центр ПТО харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу».

Співавтори

Директор ДНЗ «Сумський центр ПТО харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» - Стовбир І.В., заступник директора з НВихР: Матвієвська Н.М., учнівське самоврядування

Соціальна категорія/Рід занять

 • працюю

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент інфраструктури міста