Парк відпочинку "Бузковий бульвар" Брав участь

Доданий
01.08.2017
Номер
12
Благоустрій міста

Пропонується створення парку, де б були пішохідні доріжки, у тому числі для сумчан з особливими потребами, для катання на роликових ковзанах, облаштувані місця для заняття спортом.

Автор проєкту
Катерина
Катерина Кошелевська
Бюджет
985 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Гулака-Артемовського (Коммунарів), 57, Суми

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Проблема в тому, що в цьому районі вже нема де вийти, щоб відпочити. Всі мешканці приватного сектору та багатоповерхових будинків вулиці Засумська, Гулака-Артемовського, Лермонтова, Реміснича, Жукова, Холодногірська, Нижньохолодногірська, Кіровоградська, Металургів, дошкільних та шкільних закладів, ПТУ. Це залишилось єдине місце, зелена зона, в цьому районі, куди можуть вийти відпочивати люди(Прилегла територія до кварталу № 17 від тяглового мосту в бік центрального ринку до теплотраси м. Суми між вул. Гулака-Артемовського та вул. В'ячеслава Чорновола

Співавтори

Чернушенко Володимир
Бурбика Віталій
Ніколаєнко Юрій

Короткий опис проекту

Пропонується створення парку, де б були пішохідні доріжки, у тому числі для сумчан з особливими потребами, для катання на роликових ковзанах, облаштувані місця для заняття спортом.

Мета проекту

Пріоритети - це люди нашого міста, і цілі - розвивати наше місто, щоб люди могли займатись спортом та відпочивати.

Пропоноване рішення, щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування

Пропонуємо розбити пішохідні доріжки для пішоходів та для катання на ковзанах, встановити спортивний майданчик для дітей та дорослих, встановити урни та лавки. Якщо проект буде реалізовано. на що ми сподіваємось, то люди зможуть займатися спортом, відпочивати, зміцнювати та підтримувати стан свого здоров'я. Проводити змагання освітні та виховні заклади (дитсадки, школи, ПТУ). Мами з новонародженими дітками, пенсіонери, інваліди зможуть відпочивати.

Для кого цей проект

Всі групи мешканців зможуть користуватися в разі реалізації цього проекту. Від дитсадочку до людей похилого віку.

Ключові показники оцінки результату проекту

Реалізація цього проекту може досягнути результатів того, що наші діти зможуть більше займатися спортом (не кожен в цей час зможе платити кошти для занять в приватному спортивному залі) на свіжому повітрі і без зайвих витрат коштів. Чого зараз бракує. ПТУ та школи проводять змагання. Реалізація проекту сприятиме розвитку наших мешканців та йти вперед нашому місту.

Тип проекту

Загальноміський

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент інфраструктури міста