Добро в дії Відхилений остаточно

Доданий
14.10.2021
Номер
20
Соціальний захист

Проєкт має соціально важливе направлення і стосується адаптації дітей з вадами розумового та психічного розвитку до навколишнього середовища. Завдяки цьому проєкту близько 50 дітей Сумської громади зможуть отримати курс сучасної терапії

Автор проєкту
Бюджет
740 250 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

В місті Суми проживає близько 350 дітей з порушенням психічного розвитку та розладами аутичного спектра. Нажаль, в нашому місті немає центрів, де надаються послуги для стимуляції мозкової діяльності та покращенню розумових можливостей дітей. Натомість такі методи широко використовуються в країнах Європи та вплив їх на емоційний стан дитини надзвичайно позитивний.
Щоб отримати ці послуги, батьки змушені шукати кошти та везти дитину або до Києва або до Харкова. Послуги дороговартісні, а ще потрібно орендувати на 10 днів житло.

Мета проєкту

Надати можливість дітям з інвалідністю м.Суми отримувати один раз на рік курс стимулювання мозку, що може значно вплинути на якість життя та навчання таких дітей. В Україні активно впроваджується інклюзія для дітей з інвалідністю і проєкт "Добро в дії" може бути її частиною.

Пропоноване рішення, щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування

Організувати приїзд до Сум фахівців, які мають ліцензію щодо надання послуг зі стимуляції роботи мозку. Наприклад, такий захід можна провести на початку літа для дітей які восени підуть до школи, пройдений курс лікування здатен в рази покращити здатність для обробки інформації та її запам'ятовування.

Для кого цей проєкт

Для родин з дітьми, які мають порушення психічного розвитку та розлади аутичного спектра.

Доступність проєкту

Проєкт має на меті оздоровлення і допомогу в сенсорній адаптації дітей з порушеннями психічного розвитку.

Ключові (якісні та кількісні) показники результату проєкту

Реалізація даного проєкту надасть можливість покращити психо-емоційний стан дітей з порушеннями розвитку. Наприклад: після терапії діти починають наслідувати звуки та розмовляти, починають розуміти звернену мову, стають більш спокійними та добре сприймають інформацію.

Соціальна категорія/Рід занять

  • людина з інвалідністю

Відповідальні підрозділи

Департамент соціального захисту населення