"Маршрути історії": історично-краєзнавчі покажчики маршрутів громадського транспорту Відхилений остаточно

Доданий
18.10.2021
Номер
31
Культура та туризм

Розробити схеми руху транспорту з покажчиками об’єктів культурної, історичної та архітектурної спадщини та розташувати їх на зупинках громадського транспорту.
На таких постерах також можна оприлюднювати іншу актуальну інформацію для пасажирів.
Також – розробити та розмістити у салонах автобусів і тролейбусів оновлені схеми руху громадського транспорту.

Автор проєкту
Юліана
Юліана Ткачова
Бюджет
175 560 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

У сучасній транспортній інфраструктурі міста Суми фактично відсутні зручні для користування пасажирів схеми руху. Через це сумчанам, а особливо гостям нашого міста важко зорієнтуватися, через яку кількість зупинок і на якій потрібно виходити. Крім того, зміна назв вулиць / зупинок ще створює певні незручності для старшого покоління. Також гості міста, користуючись громадським транспортом, не поінформовані про об’єкти історичної, культурної, архітектурної спадщини.

Мета проєкту

Опрацювати та розробити схеми руху громадського транспорту з покажчиками об’єктів культурної, історичної та архітектурної спадщини, сприяти покращенню інформування мешканців та гостей міста щодо транспортної інфраструктури, промоція міста.

Пропоноване рішення, щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування

Розробити схеми руху транспорту з покажчиками об’єктів культурної, історичної та архітектурної спадщини та розташувати їх на зупинках громадського транспорту нової конструкції. На таких постерах також можна оприлюднювати іншу актуальну інформацію для пасажирів.
Також – розробити та розмістити у салонах автобусів і тролейбусів оновлені схеми руху громадського транспорту.
Розробити новий дизайн схем відповідного маршруту, виготовити та розмістити в салоні на скло або над дверима.
Розмір: довжина схеми 100 сантиметрів, на ній - всі назви зупинок відповідного маршруту громадського транспорту, а також у вигляді фото або піктограмами важливих краєзнавчих та інфраструктурних об'єктів міста, що розташовані поруч із зупинкою.

Для кого цей проєкт

Для сумчан та гостей міста. Створення покажчиків всередині автобусів та тролейбусів КП «Електроавтотранс» з інформацією про зупинки на маршруті та розташовані поруч з ними об’єкти, у тому числі пам’ятки архітектури, культури, історії та інше.

Доступність проєкту

Проєкт є доступним для мешканців громади з обмеженими можливостями: літніх людей, батьків з дітьми на візках, людей з інвалідністю, які переміщуються транспортом КП «Електроавтотранс».

Ключові (якісні та кількісні) показники результату проєкту

Схема переміщення транспорту КП «Електроавтотранс» допомагає:
1. Громада вивчає нові назви зупинок, виділяє екологічний транспорт від інших перевізників за можливістю доїхати за зрозумілою схемою, це призводить до збільшення пасажирів КП “Електроавтотранс” .
2. Зазначені важливі краєзнавчі об'єкти міста нагадують, про місце їх розташування в місті Суми, та потенційно запрошують до їх відвідування.
3. Вивчається історія міста.
4. Популяризує екологічний транспорт.

Соціальна категорія/Рід занять

  • навчаюсь

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Агенція промоції "Суми"