• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Реконструкція «Доріжки здоров’я» в селищі Ганнівка, в м. Суми Брав участь

Доданий
08.10.2018
Номер
84
Благоустрій міста

Реконструкція «Доріжки здоров’я» покращить її інфраструктуру, а саме улаштування майданчика, на якому будуть передбачені місця для паркування автомобілів та велосипедів, дасть змогу займатися спортом, комфортно відпочивати не лише жителям села Ганнівка а і іншим жителям та гостям міста Суми.

Автор проєкту
Світлана
Світлана Липова
Бюджет
749 935 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Ганнівська, 15, Суми

Опис

Проблема

Улаштування майданчика, на якому будуть передбачені місця для паркування автомобілів та велосипедів вирішить проблему паркування в межах збудованої «Доріжки здоров’я» і сприятиме збереженню навколишнього природного середовища.

Мета проекту

Мета проекту - розширення кола мешканців та гостей міста до здорового способу життя та підвищення іміджу міста шляхом вдосконалення інфраструктури та утворення якісно нових функціональних острівків для занять спортом.

Пропоноване рішення, щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування

Проект передбачає вирішення поставлених проблем шляхом вдосконалення та покращення інфраструктури території навколо доріжки, а саме улаштування майданчика, на якому будуть передбачені місця для паркування автомобілів та велосипедів.
Реалізація проекту дозволить покращити інфраструктуру нової локацію для активного дозвілля та занять спортом мешканців селища та гостей, покращить привабливість збудованої «Доріжки здоров’я», а також сприятиме підвищенню іміджу селища, як дружнього до людини, дружнього до спорту. Крім цього, це також дасть можливість перетворити цю локацію на повноцінний острівок активного дозвілля, де можна буде проводити спортивні заходи, змагання, залучити до цього владу, громадські організації, спортивні гуртки.

Для кого цей проект

Проект направлений на всіх мешканців селища та міста, а також гостей міста Суми.

Ключові показники оцінки результату проекту

Поліпшення благоустрою території селища Ганнівка. Створення безпечного середовища для дозвілля, занять спортом як місцевих жителів, так і інших громадян. Реалізація цього проекту збільшить охоплення дітей і дорослих спортом та фізкультурою, зменшить забруднення навколишнього середовища.

Я особа, яка не зареєстрована у м.Суми

Ні.
Проживаю