Всеукраїнський музичний фестиваль "Sumy Rock Fest - 2022" Брав участь

Доданий
07.10.2021
Номер
13
Культура та туризм

Фестиваль Sumy Rock Fest є проектом реалізації культурного потенціалу рок-музикантів з усієї України. Головна ідея проекту - зробити місто Суми впізнаваним серед музичної спільноти України, як місто можливостей для молодих музикантів, стати майданчиком для розвитку своєї творчості на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Автор проєкту
Бюджет
410 750 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

На даний момент у музичній сфері України шляхи комунікації між молодими виконавцями та їх потенційними слухачами реалізуються на низькому рівні. Для виконавців та колективів, що лише розпочинають свій творчий шлях, майданчик для проявів своєї творчості є малодоступним. Подібні заходи не лише сприяють розвитку та промоції нових жанрів, смаків та ідей молодих виконавців, а і ставлять за мету створити платформу для самопрезентації зі створенням можливості подальшого розвитку творчості малодосвідчених колективів на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Мета проєкту

Популяризувати молодіжну музичну культуру у місті Суми шляхом проведення музичного фестивалю Sumy Rock Fest 20 серпня 2022 року за участі 10 молодих гуртів-початківців (що будуть обрані шляхом голосування на відкритих онлайн-ресурсах) та 2 популярних та впізнаваних українських гуртів.

Пропоноване рішення, щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування

Sumy Rock Fest дозволить амбітним та перспективним музичним виконавцям з усіх куточків України взяти участь у заході без залучення додаткових ресурсів, що стане підтримкою для продовження власної діяльності.
Sumy Rock Fest створить умови та стимул місцевим музикантам для актуалізації власної творчості, початку активної роботи над власними проектами, а крім того - виступає важливим чинником промоції міста Суми, як туристично-привабливого.
Фестиваль Sumy Rock Fest проводиться не вперше. Починаючи з 2018 року, після проведення першого фестивалю, у місті Суми почали з’являтись молоді активні музиканти, які почали активно втілювати та реалізовувати власні музичні проекти . Крім того, Суми стали асоціюватись у музикантів України як місто яскравих емоцій, фестивальних вражень, можливостей комунікації з музичним менеджментом та музикантами.
Відтак, проведення Sumy Rock Fest не лише сприятиме саморозвитку молодих виконавців, а і нестиме у собі мету створити платформу для самопрезентації зі створенням можливості подальшого удосконалення творчості малодосвідчених колективів на локальному, всеукраїнському та міжнародному рівнях.
З проведенням Sumy Rock Fest спостерігатиметься позитивна динаміка у зміні ставлення молоді до своєї діяльності, їхньому розвитку у культурному напрямку, популяризація міста Суми як міста можливостей.

Для кого цей проєкт

Проект передбачає залучення до своєї реалізації творчу молодь Сум та інших міст країни у якості учасників і мешканців молодого та середнього віку у якості глядачів. Результати реалізації - інвестиційна та туристична привабливість, промоція міста.

Доступність проєкту

Оскільки фестиваль проводиться на відкритій місцевості - визначається локація, яка буде забезпечена тротуарами/доріжками з рівним покриттям, по можливості - пандусами ( у разі місць зі сходами). Тому, маломобільні верстви населення мають доступ до проекту.

Ключові (якісні та кількісні) показники результату проєкту

Кількісні результати:
- 25000 глядачів онлайн-трансляції заходу
- 15000 переглядів фестивалю після публікації повнометражного відео з фестивалю
- 3000 відвідувачів фестивалю у відкритому форматі
- 10 муз.гуртів продемонструють свій творчий доробок на широкий загал
Якісні результати:
- поліпшення якості культурних подій міста
- збільшення рівня лояльності містян до культурних подій у період пандемії
- поліпшення інвест.привабливості міста
- продовження розбудови діалогу між культурним сектором та владою

Співавтори

Янченко Станіслав Юрійович; Ярошенко Наталія Павлівна

Соціальна категорія/Рід занять

  • працюю

Відповідальні підрозділи

Агенція промоції "Суми"