Сонячні лавки Брав участь

Доданий
16.09.2021
Номер
5
Благоустрій міста

Даний проєкт передбачає встановлення лавок із сонячною панеллю в різних локаціях нашого міста. Сонячні панелі на лавках дозволять підзаряджати електронні пристрої мешканців та гостей міста незалежно від електромережі, що сприятиме зменшенню споживання природніх енергетичних ресурсів, використовуючи альтернативні, а також покращить інфраструктурний імідж нашого міста.

Автор проєкту
Ірина
Ірина Коваленко
Бюджет
283 500 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

1) недостатня кількість спеціально відведених місць для підзарядки електронних пристроїв;
2) недостатній рівень екоосвіти та обізнаності громади міста щодо розумного споживання енергетичних ресурсів.

Мета проєкту

Збільшення кількості місць для зарядки електронних пристроїв та підвищення рівня обізнаності мешканців регіону щодо використання відновлювальних джерел енергії шляхом встановлення лавок із сонячною панеллю в різних локаціях міста на території Сумського державного університету.

Пропоноване рішення, щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування

Кожна сучасна людина має гаджет, який вона використовує для тих чи інших цілей, але звичайно, вони, як і будь-які електронні речі, не працюють за принципом "вічного двигуна", а тому мають властивість розряджатися, та ще в самий необхідний та важливий момент. В європейських країнах давно знайшли вихід з даної проблеми – по всьому місту можна підзарядити гаджети в спеціально відведених для цього місцях. У місті Суми, на жаль, не вистачає таких місць.
Пропонуємо встановити вісім лавок із поручнями з сонячними панелями для підзарядки електронних пристроїв. Лавки працюють від сонячної енергії, яку збирають через спеціальні панелі. Дані "сонячні лавки" матимуть чотири USB-роз'єми, що дозволить підзарядити декілька пристроїв одночасно.
Встановлення лавок планується на території міста в локаціях, які найбільш відвідувані мешканцями та гостями міста.
Втілення даного проєкту дозволить заохочувати та підтримувати ідею використання екологічно чистої енергії, а також є унікальним рішенням модернізації нашого міста.

Для кого цей проєкт

Для мешканців та гостей нашого міста, відповідає потребам жінок та чоловіків

Доступність проєкту

Даними лавками зможуть користуватись усі категорії суспільства, у тому числі люди похилого віку, батьки з дітьми, люди з обмеженими можливостями.

Ключові (якісні та кількісні) показники результату проєкту

- кількісне збільшення місць для підзарядки електронних пристроїв;
- підвищення рівня комфортності та модернізованості міста;
- збільшення рівня розуміння та використання поновлюваних джерел енергії мешканцями міста.

Соціальна категорія/Рід занять

  • працюю

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент інфраструктури міста