Sumy Kayak Sprint Ergometer (змагання на веслувальних тренажерах) Брав участь

Доданий
04.10.2021
Номер
9
Здоровий спосіб життя

Загальноміські змагання на веслувальних тренажерах для всіх охочих. Змагання такого типу проводять в Україні та в європейських країнах.

Автор проєкту
Сергій
Сергій Коваленко
Бюджет
290 672 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема

Веслувальним спортом у Сумах займається велика кількість людей. Ми маємо у цьому виді спорту свої традиції та досягнення. Суми пишаються дворазовим олімпійським чемпіоном О.М. Шапаренком. Але для спортсменів досить рано завершується тренувальний сезон на воді. За осінньо-зимовий період частково втрачається фізична форма, яку необхідно підтримувати. Навесні, коли починається новий спортивний сезон, потрібен час на відновлення фізичних кондицій спортсменів.

Мета проєкту

Реалізація проєкту сприятиме популяризації веслувального спорту та залучення дітей до занять фізичної культури, підтримання здорового способу життя серед молоді, підвищення рівня фізичної витривалості у спортсменів

Пропоноване рішення, щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування

Розвязати таку проблему допоможуть веслувальні тренажери, адже це дуже гарна альтернатива підтримувати фізичну форму взимку, що позитивно впливає на підготовку спортсменів до нового сезону. Це також дасть більше можливостей сумським спортсменам перемагати на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Тож пропонуємо закупити такі тренажери та організувати з їх використанням змагання, передбачити заходи з популяризації веслування на байдарках. Вони є мобільними, і їх можна встановлювати у різних місцях для проведення заходів та тренувань.

Для кого цей проєкт

Для дітей, починаючи з 11 років, молоді та дорослих, як чоловіків, так і жінок.

Доступність проєкту

Цей проєкт буде безкоштовний і всі охочі зможуть брати участь в цих змаганнях, у тому числі літні люди та люди з інвалідністю. Даний вид спорту є у параолімпійським і Україна у своїй скарбничці вже має відповідні золоті нагороди.

Ключові (якісні та кількісні) показники результату проєкту

Реалізація даного проєкту дасть можливість зацікавити дітей до занять даним видом спорту, фізичним вихованням та здоровим способу життя. А також дає більше можливостей сумським спортсменам перемагати на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Співавтори

Кіхтенко Михайло Сергійович

Соціальна категорія/Рід занять

  • навчаюсь
  • працюю

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Відділ у справах молоді та спорту