Спортивна зона відпочинку "Територія сильних" Реалізований

Доданий
30.09.2018
Номер
58
Здоровий спосіб життя

Проект спрямований на всіх жителів міста Суми. Встановлення рингу з тренажерами, облаштування майданчиків для пляжного футболу та волейболу, стане одним із кроків по залученню всіх жителів міста до занять спортом. Крок до безкоштовних занять для всіх бажаючих, кожен зможе вибрати свій вид єдиноборства та можливість до занять спортом.

Автор проєкту
Олександр
Олександр Голуб
Бюджет
1 477 357 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Суми, Суми

Опис

Проблема

Багато людей, котрі займаються спортом, зіштовхується з проблемою пошуку професійного та доступного місця для тренувань. Слід звернути увагу на те, що більшість залів направлені на дітей, а приватні зали є досить великими по оплаті, тому кошти на заняття є не у всіх жителів міста. Цей проект стане містком для молоді та жителів міста до безкоштовних занять під відкритим небом від єдиноборств до тяжкої атлетики та футболу.

Мета проекту

Створити місце для відпочинку, тренувань і занять різними видами спорту на відкритому повітрі для всіх бажаючих у місті Суми, шляхом будівництва майданчиків в зоні відпочинку на березі річки Псел, р-н вул. Підгірної з освітленням усієї прилеглої території. Зважаючи на те, що на цьому місці постійно проходять спортивні заходи та тренування ми вважаємо, що це надасть змогу об’єднати жителів міста під час занять спортом. Також розширить можливості для людей котрі хочуть займатися спортом, але не мають такої можливості в місті Суми.

Пропоноване рішення, щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування

У місті Суми є багато активної молоді котра хоче займатися спортом, безліч з них має на меті займатися різними єдиноборствами, а ось можливість мають не всі. Багато людей просто не мають змоги платити за дорогі абонементи в приватних спортивних залах. Цей проект дасть змогу не тільки створити платформу для карбування навичок спортсменів та просто жителів міста, а й створити платформу для спілкування та об’єднання безлічі людей. Адже заплановане місце цього майданчику - це територія вже створенної зони відпочинку де проходять спортивні заходи та тренування, це дає змогу з упевненістю казати, що буде збудовано цілий спортивний центр. В подальшому кожен житель міста матиме змогу проводити свій вільний час з користю на свіжому повітрі займаючись собою доступно.

Для кого цей проект

Цей проект спрямований на всіх жителів міста Суми. Як показує досвід інших міст, на подібних майданчиках займаються люди віком від 13 до 60 років. Кожен житель матиме змогу з користю провести час.

Ключові показники оцінки результату проекту

Аналізуючи те, що біля майбутнього спортивного майданчику знаходяться багато приватних та багатоповерхових будинків, основними показниками стануть підвищений рівень зацікавленості жителів міста Суми до здорового способу життя та спорту. Також даний проект надасть не тільки можливість зробити заняття з єдиноборства, тяжкої атлетики, футболу та волейболу в місті доступними та корисними, а ще й можливість проводити безліч турнірів, змагань, дружніх зустрічів. Кожен спортсмен аматор, професіонал чи людина, яка просто хоче займатись спортом, матиме можливість зайнятися даним видом спорту доступно.

Я особа, яка не зареєстрована у м.Суми

Ні.
постійно проживаю

Фотографії